3. júla 2023 – 22. ročník odborno-spoločenskej konferencie YMS, GeoSpatial Visions 2023, pripravujeme na koniec septembra. Hot témou v určite horúcom predvolebnom čase budú opäť elektronické služby, digitalizácie a inovácie z výskumných projektov v rôznych odvetviach ekonomiky. 

Rezervujte si dátum v kalendári

Spojenie odborných tém a diskusií so športovou IT Olympiádou ste si veľmi obľúbili. Aj minuloročná konferencia bola, podľa očakávania, úspechom, a tak si prosím opäť rezervujte štvrtok a piatok, 21. a 22. septembra 2023, vo svojich pracovných kalendároch.

Výzvy verejnej digitalizácie

Keynote spíkrom minulého ročníka konferencie bol CEO spoločnosti EEA a zakladateľ občianskeho združenia Slovensko.Digital, Ing. Gabriel Lachman. Detailne rozobral výzvy elektronizačných projektov na Slovensku a vypichol konkrétne problémy, k ktorými sa potýkajú dodávatelia systémov pre verejnú správu. (Viac v článku)

Úspešné elektronizácie

Dodávame moderné aplikácie pre rôzne organizácie verejnej správy, prípadne pre konkrétne, vytipované procesy u klientov. „V súčasnej dobe väčšinu tímu zamestnáva elektronizácia Štátnej veterinárnej a potravinovej správy a Ústredného kontrolného a skúšobného ústavu poľnohospodárskeho v Bratislave,“ hovorí Radovan Hilbert, riaditeľ pre rozvoj obchodu YMS. „Ide o veľké, rozsiahle projekty na premenu oboch inštitúcií, vrátane ich podriadených organizácií, z papiera na digitálne fungovanie,“ dodáva Hilbert.

Príklady z praxe aj výmena skúseností

Na konferencii si opäť vypočujete odborníkov z radov našich klientov, ktorí nové systémy zavádzali, pracujú s nimi a dozerajú na ich rozvoj. Budete mať možnosť priamo si vymeniť skúsenosti, zdieľať námety a získať inšpirácie z dobrej praxe iných organizácií.

Športové hry

Nuž a na záver programu nás opäť neminie zlatý kliniec, IT Olympiáda. Nechajte sa prekvapiť tímami, tričkami aj disciplínami. Tešíme sa na vás!