Novinky

7. mája 2018 –

Spoločenský večer YMS, na ktorom sa pri inteligentnej zábave stretol manažment YMS s vrcholnými predstaviteľmi klientov, sme situovali do nádherných priestorov trnavskej synagógy. 

Hlavné karty Kabaretného večera sme rozdali herečke Lucii Siposovej a jej neokukanému tanečno-hudobnému ensamblu Red Cat Cabaret. Večer odštartovali šteklivou šou Ladies and Gentleman, ktorú si môžete pozrieť aj vy v Luciinom kabaretnom divadle v centre Bratislavy. Na kabaretnú šou nadviazal predseda predstavenstva YMS, Mikuláš Szapu, ktorý hostí osobne sprevádzal ochutnávkou najlepších svetových rumov. Dámy mali možnosť s profesionálnymi aromaterapeutkami Irisana namiešať si vlastný opojný roll-on. Zábava pokračovala do neskorých nočných hodín, pretože tím YMS vie nielen zaberať pri počítačoch ale sa aj skutočne zabaviť.

Viac o programe Kabaretného večera, ale aj o histórii židov v Trnave či o tom, ako chutia rumy, ktoré sme vybrali a na čo sa používajú esenciálne oleje, s ktorými sme pracovali sa dozviete v Brožurke Kabaretného večera.

Naše riešenia pomáhajú Vášmu biznisu, naše konferencie spájajú tvorcov užívateľov a naše spoločenské večery vytvárajú príležitosť inteligentne sa zabaviť v kruhu biznis partnerov. Kabaretný večer YMS je ďalším v sérii úspešných večerov YMS za posledné roky, po Majálese, Halloween Soiree či Klasike Inak.