Novinky

5. decembra 2023 – Deň pred Mikulášom sme sa stretli s pánom riaditeľom trnavského detského domova, pánom Bystríkom Mitasom, a odovzdali mu niekoľko plne funkčných a na používanie pripravených počítačov a monitorov pre deti. 

Prevzal ich od výkonného riaditeľa YMS pána Róberta Frančeka a finančnej riaditeľky YMS, pani Lucie Dubnej. K darčeku sa pridal aj tím YMS a vyzbieral sa na sladkosti pre deti, aby im deň pred Mikulášom urobili radosť. „Všetku techniku, ktorá tímu už nevyhovuje kapacitou alebo technickým štandardom, no je stále moderná a vhodná na prácu odkladáme. Pred Vianocami ju pripravíme do čistého a plne funkčného stavu a teší nás, že aspoň takto môžeme prispieť deťom v trnavskom detskom domove,“ hovorí Róbert Franček.

Pán Bystrík Mitas dodáva: „V dnešnej dobe technológií nie je počítačov nikdy dosť, preto sme za techniku v mene našich detí vďační.“

Spoluprácu s detským domovom sme začali v roku 2020 a darčeky sa nám podarilo odovzdať aj počas pandémie. Určite v tejto tradícii plánujeme pokračovať a keď to bude možné, pozvať staršie deti, ktoré majú k technológiám vzťah, aj na návštevu do firmy.