14. februára 2020 – Na valentínskom oceňovaní najzdravších firiem na Slovensku sa YMS znovu dostala medzi finalistov a z rúk najvyšších predstaviteľov Unionu prebrala cenu v súťaži Zdravá firma roka 2019.

V konkurencii 67 firiem sme v 10. ročníku súťaže Zdravá firma roka 2019, ktorú organizuje zdravotná poisťovňa Union, získali strieborné ocenenie. Stali sme sa druhou najzdravšou firmou spomedzi všetkých prihlásených malých firiem. Poctivo sa venujeme zdravému pracovnému prostrediu a za posledné roky sme zapadli medzi firmy, ktoré každý rok v súťaži Unionu bojujú o víťazstvo.

Počas roka 2019 sme našim ľuďom opäť rozšírili portfólio zdravých možností. Tentokrát sme pridali ergonomické stoly, pri ktorých môže ktokoľvek pracovať v stoji s monitorom presne oproti očiam. Pomáha to šetriť pohybovú sústavu, hlavne chrbát, ktorý pri programátorskej práci, v drvivej väčšine za obrazovkou, najviac namáha telo. Angažovali sme firemného psychológa, ktorý je k dispozícii kedykoľvek by niekto z tímu potreboval pomôcť či poradiť s pracovným alebo osobným problémom a rozšírili paletu firemných športových výjazdov.

Aj ako malá firma toho pre našich ľudí robíme veľa, pretože sme si vedomí, že ich mentálne aj fyzické zdravie a pohoda sú tým, vďaka čomu neustále vytvárajú nové a kreatívne riešenia pre našich klientov. Cielene si tvoríme pracovný tím ako tím priateľov, ktorým na sebe navzájom záleží. Starať sa o zdravie sa potom stáva prirodzeným. Ak máte pre nás tip na zdravé vychytávky pre malé firmy, napíšte nám.