26. mája 2019 –

Zdravú firmu roka 2018 predstavila koncom mája na konferencii spoločnosti Union, Trendy v starostlivosti o zdravie zamestnancov u nás a vo svete v roku 2019, personalistka Jana Morháčová.

YMS sa v súťaži umiestnila už po druhý raz, minulý rok si ako nováčik odniesla hneď druhé miesto. „Na programe Zdravšia YMS pracujeme už druhý rok. Sme IT firma a veľmi dobre si uvedomujeme, aké dôležité je zdravie v našom sedavom pracovnom živote. Vytvorili sme si relaxačnú miestnosť, pravidelne organizujeme športové firemné akcie, podporujeme ľudí v športovaní po práci a aj systém benefitov sme flexibilne nastavili tak, aby v ňom bolo na výber z relaxačných a športových aktivít,“ hovorí Jana Morháčová.

Na konferencii zdravú firemnú kultúru YMS prezentovala spolu s firmami Siemens a Duslo, ktoré zvíťazili kategóriách veľké firmy a výrobné firmy.  Program konferencie obohatili ďalšie prednášky o zdravšom pracovnom aj životnom štýle, od spôsobov, akými môžu top manažéri motivovať zamestnancov k zmenám cez podporovanie zdravej firemnej kultúry až po praktické ukážky správneho držania tela a primeraného pohybu v prácach sedavého charakteru.

„YMS sa už na cestu zdravia vo firme úspešne vydala a úspech v súťaži je bonusom, ktorému sme sa potešili. Už pripravujeme ďalšie časti programu, s ktorými sa chystáme opäť zabojovať o zlatú priečku v súťaži v roku 2019,“ uzatvára Jana Morháčová.