3. decembra 2019 –

Úspešný systém yAgenda, určený pre transformačnú analýzu a elektronizáciu procesov aj organizácií sme predstavili v novembrovom čísle časopisu PC Revue v sekcii IT Pro. 

Prevádzkový riaditeľ YMS, Marek Ivaňák, v ňom popisuje najdôležitejšie parametre aplikácií a nástrojov, ktoré pomáhajú vystavať „elektronickú agendu“ organizácie, teda obsah jednotlivých pracovných procesov a postupov. Ich harmonickým a prehľadným spojením a mierou nastaviteľnosti resp. ďalšej customizácie sa následne tvorí celá digitálna organizácia.

Predkladá aj základné otázky, ktoré by organizácia mala zodpovedať pred elektronizáciou, prípadne zmenou existujúcich digitálnych procesov. Odpovede odhalia kontext elektronizácie a dobrý agendový systém pomôže už v tejto fáze, pretože pred akýmkoľvek návrhom na elektronizáciu vykoná hĺbkovú analýzu existujúceho stavu. Digitalizácia bez predchádzajúceho auditu papierových postupov totiž vedie k príliš zložitým elektronickým procesom, ktoré problém komplikovanosti nevyriešia, len ho prenesú do digitálnej podoby.

Celý článok, nazvaný „Agendové systémy. Ako transformovať zložité papierové organizácie na prehľadne a efektívne fungujúce celky“ si môžete prečítať v priloženom súbore.

Ako hladko prejsť z papierovej na digitálnu organizáciu