8. apríla 2019 –

Ako ítečkári, ktorí žijú pred počítačom vieme, že dobrú prácu odvedieme len keď sme v rovnováhe. Zdravie tímu berieme rovnako profesionálne, ako naše projekty a produkty. A naša snaha nám priniesla dokonca víťazstvo v súťaži Zdravá firma roka 2018 v kategórii malé firmy! Výsledky vyhlásila poisťovňa Union vo februári na galavečeri v Starej Tržnici v Bratislave a cenu za nás všetkých prebrala personalistka Janka Morháčová.

“Komisiu zaujal náš systematický prístup cez program Zdravšia YMS a úprimná snaha vytvoriť zdravé podmienky na pracovisku v rôznych oblastiach. A v IT, kde práca spočíva prevažne v sedení za počítačom, to nie je vôbec jednoduché. Zariadili sme si oddychovú miestnosť z pôvodnej kancelárie majiteľa, ktorú užívame denne na prácu, relax aj cvičenie. Máme flexibilný systém zdravých benefitov. Pravidelne spolu športujeme ako firemný tím, dokonca aj so zákazníkmi, bicyklujeme do práce či darujeme krv. Naši ľudia svoje zdravé voľnočasové záľuby zdieľajú s kolegami – napr. formou prednášky o zdravom stravovaní či ukážkou cvikov pre zdravý chrbát. Zriadili sme si elektronické úložisko zdravých nápadov, prispievame zdravými témami na nástenku Zdravšia YMS,” popisuje stratégiu zameranú na zdravie Janka Morháčová.  

Základom našej firemnej kultúry je tvoriť profesionálny a súdržný tím odborníkov, ktorí robia spoľahlivú prácu, pomáhajú si a ľudsky sa obohacujú. Rovnako ako to robíme vo vzťahoch s našimi zákazníkmi. A v takom tíme je téma zdravia úprimne dôležitá a to, čo pre zdravie urobíme skutočne prospešné. Tešíme sa, že našu snahu ocenili aj odborníci.