YMS získala strieborné ocenenie v súťaži o Zdravú firmu roka 2017

23. februára 2018 - 

YMS, a.s. si pripísala ďalšie hodnotné víťazstvo, tentokrát druhé miesto v prestížnej súťaži o Zdravú firmu roka, ktorú každoročne organizuje zdravotná poisťovňa Union.

"Získanie tejto ceny, ktorá pre zmenu nie je za najmodernejšie technológie, nás špeciálne teší, pretože ukazuje na to, že sa o svoj tím ľudí dobre staráme," hovorí Lucia Dubná, podpredseda predstavenstva YMS, a.s., ktorá ocenenie prebrala na slávnostnom galavečere v hoteli Double Tree Hilton.  

Firemnú kultúru tvorí YMS cielene pre spokojnosť ľudí, pre ich mentálne aj fyzické zdravie. "Celodenná práca pri počítači, navyše s náročnými technológiami, je záťaž pre telo aj myseľ. A keďže chceme mať tím profesionálov, ktorí ostávajú vo firme dlhodobo a tvoria nielen pracovný tím, ale aj tím priateľov, aktívne tvoríme príležitosti spoločne si zašportovať, zrelaxovať myseľ či zabaviť sa. Aj nových zamestnancov si vyberáme tak, aby do tímu YMS zapadli a cítili sa s nami dobre," hovorí Jana Morháčová, personalistka YMS, a.s. a autorka oceneného projektu Zdravšia YMS.

YMS je známa snahou vytvoriť pre svojich ľudí čo najzdravšie a najlepšie pracovné prostredie. Pravidelne organizuje firemné výjazdy a spoločné akcie, ktoré pomáhajú ľuďom stmeliť sa aj mimo pracoviska. "Nedávno sme zrealizovali náročný projekt prispôsobenia firemných priestorov požiadavkám zamestnancov, ktorý z firemného sídla v centre Trnavy spravil priestor, kde sa každý deň radi stretneme," uzatvára Jana Morháčová.

O výsledkoch súťaže informoval organizátor, ako aj portály Opoisteni.sk a DobreNoviny.