Hľadáme javascript front-end developera pre podnikové aplikácie

1. mája 2017 -

Prijímame do tímu špecialistu na programovanie front-end webových aplikácií. Termín nástupu dohodou.

  • Si skúsený, poctivý, nefalšovaný web programátor z Trnavy alebo okolia?
  • Chceš zažiť atmosféru menšej  trnavskej IT firmy?
  • Máš všeobecný prehľad v IT scéne a baví ťa sledovať vývojárske blogy aj mimo pracovného času?
  • Si kreatívec, ktorý vie pracovať samostatne a vie prebrať zodpovednosť za odovzdané výsledky svojej práce?

 Popis pracovnej činnosti:

  • budeš programovať internetové a intranetové aplikácie, internetové portály
  • samostatne vyvíjať webové riešenia podľa pokynov team leadera
  • spolupodieľať sa na príprave plánov a harmonogramov projektov
  • budeš spolupracovať s analytikmi, projektovým manažérom a ďalšími
  • obhajovať a prezentovať svoje výstupy pred projektovým tímom
  • neustále študovať najnovšie technológie v odbore a aplikovať ich na zverené projekty

 Požiadavky na zamestnanca:

  • pokročilé skúsenosti s vývojom v JavaScript frameworkoch (Dojo, JQuery, AngularJS...)
  • pokročilé skúsenosti s vývojom webových aplikácií s použitím JavaScript, HTML5 a CSS
  • skúsenosti s ArcGIS API výhodou
  • znalosť tvorby webových služieb (SOAP, REST)
  • práca s SQL (Oracle, MS SQL, PostGre SQL) a .NET výhodou
  • znalosť angličtiny na úrovni porozumenia písaného odborného textu

 Osobnostné predpoklady:

  • samostatnosť
  • chuť používať nové technológie
  • grafické cítenie
  • tímová práca
  • analytické myslenie
  • estetické cítenie
  • schopnosť pochopiť vnímanie klienta

 Zamestnanecké výhody a benefity:

  • práca na zaujímavých projektoch so skúsenými developermi
  • dynamická práca v mladom, nadšenom a priateľskom kolektíve
  • práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v moderných priestoroch
  • tvorivá práca a možnosť prinášania nových ideí
  • príležitosť k odbornému rastu a jazykové vzdelávanie
  • flexibilná pracovná doba
  • systém benefitov
  • káva, čaj a ovocie na pracovisku
  • plat, ktorý odzrkadľuje tvoje schopnosti a zároveň podmienky trhu (držíme sa toho, že kvalitná práca má byť kvalitne zaplatená - ohodnotenie bude závisieť od tvojich schopností, znalostí a skúseností)

Zaujala ťa naša ponuka?

Pošli nám svoje CV. Nezabudni uviesť úroveň svojich "skills" zodpovedajúcich našej ponuke. Pridať môžeš aj zoznam svojich projektov, na ktorých si sa aktívne podieľal, teda všetko zaujímavé čo si vytvoril a dotiahol do úspešného konca.

Toto všetko zašli na adresu jana.morhacova@yms.sk

Určite sa ozveme!